weekly rates from
€85,000
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 2 |
| Sleeps | 8 |
| Builder | Camper & Nicholsons |
|---|---|
| Length (LOA) | 121' 5" (37m) |
| Year | 1999 |
| Year Refit | 2017 |
| Gross Tonn. | 168 |
| Draft | 11' 10" (3.58m) |
| Beam | 27' 6" (8.16m) |
| Range | 2,800 NM |
| Location | Gibraltar |
2026 Season. Rates p/week + expenses
€85,000
€98,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.