Yacht is no longer available for charter.
LA LADY Yacht for Charter
Length 112' (34.1m) Builder Westport Yachts Build 2006/2021
- Guests
- 8
- Cabins
- 4
- Crew
- 5
Yacht is no longer available for charter.
This is an archived web page showing historic information for reference purposes only. Search Yachts for Charter.
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 3 |
| Sleeps | 8 |
Specifications
| Builder | Westport Yachts |
|---|---|
| Model | Westport 112 |
| Length (LOA) | 112' (34.1m) |
| Year | 2006 |
| Year Refit | 2021 |
| Gross Tonn. | 207 |
| Draft | 6' (1.71m) |
| Beam | 23' 1" (7.28m) |
| Location | West Palm Beach, United States |