Inquire for rates
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 3 |
| Sleeps | 8 |
| Builder | Sunreef Yachts |
|---|---|
| Length (LOA) | 78' 8" (24.38m) |
| Year | 2013 |
| Year Refit | 2020 |
| Gross Tonn. | 119 |
| Draft | 5' 8" (1.73m) |
| Beam | 38' 1" (11.58m) |
| Location | Tahiti |
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.