weekly rates from
€63,000
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 3 |
| Sleeps | 12 |
| Builder | Custom Line |
|---|---|
| Model | Custom Line 97 |
| Length (LOA) | 98' 5" (29.7m) |
| Year | 2008 |
| Year Refit | 2020 |
| Gross Tonn. | 176 |
| Draft | 3' 1055" (1.8m) |
| Beam | 23' (7.08m) |
| Location | Italy |
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
€63,000
€77,000
2026 Season. Rates p/week + expenses
€63,000
€77,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.