weekly rates from
$35,000
NORMAN'S T4 Yacht for Charter
Length 68' (20.73m) Builder Sirena Yachts Build 2022
- Guests
- 6
- Cabins
- 3
- Crew
- 2
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 3 |
|---|---|
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 2 |
Specifications
| Builder | Sirena Yachts |
|---|---|
| Length (LOA) | 68' (20.73m) |
| Year | 2022 |
| Draft | 5' (1.52m) |
| Beam | 19' (5.79m) |
Toys & Tenders
- 6 Guests Inflatable Rib Gala 40 Horsepower
- Inflatable platform
- Snorkel Gear
- 2 x Inflatable Standup Paddleboards
- Sea Scooter
- Yoga Mats
- Beach Chairs & Gazebo for beach set-up
Winter Rates
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
$35,000
High
$40,000
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
$35,000
High
$40,000