weekly rates from
€31,000
M FIVE Yacht for Charter
Length 75' 11" (23.13m) Builder Sunseeker Build 2007/2024
- Guests
- 8
- Cabins
- 4
- Crew
- 3
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 2 |
| Convertible Cabins | 2 |
| Sleeps | 8 |
Specifications
| Builder | Sunseeker |
|---|---|
| Length (LOA) | 75' 11" (23.13m) |
| Year | 2007 |
| Year Refit | 2024 |
| Gross Tonn. | 40 |
| Draft | 5' 69" (1.68m) |
| Beam | 18' 1" (5.66m) |
Toys & Tenders
- Tempest 410 tender with 50 hp honda engine(2020 model )
- Yamaha wave runner 120 hp 2 seater jet ski
- Seabob FS5
- SUP
- Snorkelling equipment
- Fishing gear
- Tubes
- Water ski children & adults
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€31,000
High
€33,000