Inquire for rates
THEA MALTA Yacht for Charter
Length 88' 1" (26.97m) Builder Azimut Yachts Build 2008
- Guests
- 8
- Cabins
- 4
- Crew
- 4
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 3 |
| Sleeps | 8 |
Specifications
| Builder | Azimut Yachts |
|---|---|
| Model | Azimut 86S |
| Length (LOA) | 88' 1" (26.97m) |
| Year | 2008 |
| Gross Tonn. | 75 |
| Draft | 3' (1.35m) |
| Beam | 19' 1" (6.08m) |
| Location | Greece |