Yacht is no longer available for charter.
SUR L'ONDE 2 Yacht for Charter
Length 78' (24m) Builder Baia Build 2006/2018
- Guests
- 8
- Cabins
- 4
- Crew
- 2
Yacht is no longer available for charter.
This is an archived web page showing historic information for reference purposes only. Search Yachts for Charter.
Charter Details
Accommodations
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 2 |
| Sleeps | 8 |
Specifications
| Builder | Baia |
|---|---|
| Length (LOA) | 78' (24m) |
| Year | 2006 |
| Year Refit | 2018 |
| Gross Tonn. | 58 |
| Draft | 4' (1.2m) |
| Beam | 19' 1" (6m) |
| Range | 320 NM |
| Location | Antibes, France |