weekly rates from
€64,000
PEMBE Yacht for Charter
Length 81' (24.7m) Builder Sanlorenzo Build 2018
- Guests
- 8
- Cabins
- 4
- Crew
- 3
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 2 |
| Sleeps | 8 |
Specifications
| Builder | Sanlorenzo |
|---|---|
| Length (LOA) | 81' (24.7m) |
| Year | 2018 |
| Gross Tonn. | 70 |
| Draft | 5' 1055" (1.8m) |
| Beam | 18' 1" (5.74m) |
| Location | Florida |
Toys & Tenders
- Tender williams 385 90Hp rotax engine
- Jet ski See Doo Spark 90 CV
- water skiing
- wake board
- jobe sports towing
- Canoe 1 pers
Winter Rates
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
€64,000
Cruising Regions
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
€64,000