weekly rates from
€28,500
NEVER TOO LATE Yacht for Charter
Length 68' 11" (21m) Builder Sunseeker Build 2015
- Guests
- 6
- Cabins
- 3
- Crew
- 2
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 3 |
|---|---|
| Single Cabins | 1 |
| Double Cabins | 2 |
| Sleeps | 6 |
Specifications
| Builder | Sunseeker |
|---|---|
| Length (LOA) | 68' 11" (21m) |
| Year | 2015 |
| Gross Tonn. | 55 |
| Draft | 5' 1" (1.7m) |
| Beam | 16' 1" (5.1m) |
Toys & Tenders
- Williams Jet Tender 320
- Seabob F5S