weekly rates from
€100,000
LADY LUNA Yacht for Charter
Length 105' 4" (32.1m) Builder Marti Yat Build 2025
- Guests
- 11
- Cabins
- 5
- Crew
- 10
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 4 |
| Sleeps | 11 |
Specifications
| Builder | Marti Yat |
|---|---|
| Length (LOA) | 105' 4" (32.1m) |
| Year | 2025 |
| Gross Tonn. | 285 |
| Draft | 5' 9" (1.75m) |
| Beam | 24' 3" (7.5m) |
Toys & Tenders
- 1x Row On Air Single Person Rowing Boat
- 1x SeaBob F5 SR
- 1x SeaBob F5 S
- 1x Tahe Marine Single Person Cano
- 1x Awake Ravik S22 Electrical Jet Board
- 1x Water Ski
- 1 x Jet Surf
- 1x HAUTE Stand Up Paddle Board
- Snorkeling Equipment
- Fishing Equipment
- Tenders:
- 1 x Williams Sport Jet 460 Diesel with 175 hp, takes 6 guests
- 1 x Chase Boat Samba Power Boat 11 with cabin - 1 chase boat captain (2x 350 Mercury Verado, fuel consumption at max. speed 100 L/Hr. - to be paid out of APA)
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€100,000
High
€115,000