Yacht is no longer available for charter.
KEALOHA Yacht for Charter
Length 90' (27.43m) Builder Claasen Build 2008
- Guests
- 6
- Cabins
- 3
- Crew
- 3
Yacht is no longer available for charter.
This is an archived web page showing historic information for reference purposes only. Search Yachts for Charter.
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 3 |
|---|---|
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 2 |
| Sleeps | 6 |
Specifications
| Builder | Claasen |
|---|---|
| Model | Hoek Design Truly Classic 90 |
| Length (LOA) | 90' (27.43m) |
| Year | 2008 |
| Draft | 9' 1" (3.4m) |
| Beam | 19' 1" (6.04m) |
| Location | Spain |