Inquire for rates
RENATA Yacht for Charter
Length 133' 3" (40.8m) Builder Cantieri Navali Cerri Build 2018/2025
- Guests
- 12
- Cabins
- 6
- Crew
- 9
Charter Details
Accommodations
| Staterooms | 6 |
|---|---|
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 5 |
| Sleeps | 12 |
Specifications
| Builder | Cantieri Navali Cerri |
|---|---|
| Length (LOA) | 133' 3" (40.8m) |
| Year | 2018 |
| Year Refit | 2025 |
| Gross Tonn. | 490 |
| Draft | 8' 1" (2.6m) |
| Beam | 29' 1" (9m) |
| Location | Broce, Croatia |