Inquire for rates
JULIA DOROTHY Yacht for Charter
Length 100' 1" (30.75m) Builder Ocean Alexander Build 2008/2014
- Guests
- 8
- Cabins
- 4
- Crew
- 4
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Single Cabins | 3 |
| Twin Cabins | 1 |
| Sleeps | 8 |
Specifications
| Builder | Ocean Alexander |
|---|---|
| Model | Azimut 98 Leonardo |
| Length (LOA) | 100' 1" (30.75m) |
| Year | 2008 |
| Year Refit | 2014 |
| Gross Tonn. | 180 |
| Draft | 6' 1" (1.63m) |
| Beam | 24' (6.71m) |
| Location | Hallandale Beach, United States |