Inquire for rates
CHILOE Yacht for Charter
Length 66' 10" (20.36m) Builder Fontaine Pajot Build 2022
- Guests
- 8
- Cabins
- 4
- Crew
- 3
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 3 |
| Sleeps | 8 |
Specifications
| Builder | Fontaine Pajot |
|---|---|
| Length (LOA) | 66' 10" (20.36m) |
| Year | 2022 |
| Gross Tonn. | 35 |
| Draft | 32' 1" (9.84m) |
| Beam | 5' 7" (1.7m) |
Toys & Tenders
- Tender
- Paddle Surf
- Kayak
- Snorkel