weekly rates from
$110,000
BLUESTONE 1 Yacht for Charter
Length 101' 8" (31m) Builder Gulf Craft Build 2023
- Guests
- 10
- Cabins
- 5
- Crew
- 5
Not for sale or charter to U.S. residents while in U.S. waters.
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 5 |
| Convertible Cabins | 3 |
Specifications
| Builder | Gulf Craft |
|---|---|
| Length (LOA) | 101' 8" (31m) |
| Year | 2023 |
| Draft | 210' 819" (1.43m) |
| Beam | 24' 3" (7.4m) |