Inquire for rates
KORU Yacht for Charter
Length 163' 1" (50m) Builder Feadship Build 1983/2002
- Crew
- 9
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Twin Cabins | 2 |
|---|
Specifications
| Builder | Feadship |
|---|---|
| Length (LOA) | 163' 1" (50m) |
| Year | 1983 |
| Year Refit | 2002 |
| Gross Tonn. | 435 |
| Draft | 9' (2.49m) |
| Beam | 27' 1" (8.41m) |
| Location | Türkiye |