weekly rates from
€325,000
MARY-JEAN II Yacht for Charter
Length 202' (61.73m) Builder ISA Build 2010/2022
- Guests
- 12
- Cabins
- 7
- Crew
- 15
Not for sale or charter to U.S. residents while in U.S. waters.
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 7 |
|---|---|
| Single Cabins | 1 |
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 5 |
Specifications
| Builder | ISA |
|---|---|
| Model | ISA 600 |
| Length (LOA) | 202' (61.73m) |
| Year | 2010 |
| Year Refit | 2022 |
| Gross Tonn. | 1,238 |
| Draft | 9' 1" (3.7m) |
| Beam | 39' 4" (12m) |
| Classification | Lloyd's Register |
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€325,000
High
€375,000
Winter Rates
2026/2027 Season. Rates p/week + expenses
Low
$325,000
High
$375,000