weekly rates from
€72,000
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Double Cabins | 4 |
| Sleeps | 8 |
| Builder | Sunreef Yachts |
|---|---|
| Model | Sunreef 80 |
| Length (LOA) | 78' 3" (23.87m) |
| Year | 2023 |
| Draft | 7' 2" (2.2m) |
| Beam | 37' 9" (11.53m) |
2026 Season. Rates p/week + expenses
€72,000
€81,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.