weekly rates from
€55,000
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Double Cabins | 5 |
| Sleeps | 10 |
| Builder | Sunreef Yachts |
|---|---|
| Model | Sunreef 80 |
| Length (LOA) | 78' 4" (23.87m) |
| Year | 2021 |
| Gross Tonn. | 152 |
| Draft | 7' 3" (2.2m) |
| Beam | 37' 10" (11.53m) |
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
€55,000
2026 Season. Rates p/week + expenses
€56,000
€79,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.