weekly rates from
€35,800
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 2 |
| Sleeps | 10 |
| Builder | Ferretti Yachts |
|---|---|
| Model | Ferretti 880 |
| Length (LOA) | 88' 8" (27.03m) |
| Year | 2004 |
| Year Refit | 2020 |
| Gross Tonn. | 100 |
| Draft | 3' 251" (1.9m) |
| Beam | 22' 1" (6.8m) |
| Location | Trogir, Croatia |
2026 Season. Rates p/week + expenses
€35,800
€42,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.