weekly rates from
€62,000
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 3 |
| Sleeps | 12 |
| Builder | Custom Line |
|---|---|
| Model | Custom Line Navetta 30 (2001) |
| Length (LOA) | 101' 7" (30.95m) |
| Year | 2002 |
| Year Refit | 2021 |
| Gross Tonn. | 178 |
| Draft | 6' 1043" (2.26m) |
| Beam | 22' 1" (7.32m) |
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
€62,000
€69,500
2026 Season. Rates p/week + expenses
€62,000
€69,500
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.