weekly rates from
$80,000
ENDLESS HORIZON Yacht for Charter
Length 80' (24.38m) Builder Sunreef Yachts Build 2019/2022
- Guests
- 8
- Cabins
- 4
- Crew
- 4
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Double Cabins | 4 |
Specifications
| Builder | Sunreef Yachts |
|---|---|
| Length (LOA) | 80' (24.38m) |
| Year | 2019 |
| Year Refit | 2022 |
| Draft | 7' 239" (2.2m) |
| Beam | 37' 10" (11.54m) |
Toys & Tenders
- TENDER:
- 1 x Williams SportJet 520 tender
- TOYS:
- 1 x Lift E-foil
- 1 x SmartKat Catamaran
- 1 x Inflatable Kayak (2-pax)
- 1 x Water Skis
- 1 x Wakeboard
- 1 x Surfboard
- 1 x Paddleboard
- Snorkelling Gear
- Fishing Equipment
- 1 x Radinn E-Surfboard - replacement in progress!
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
$80,000
Winter Rates
2026/2027 Season. Rates p/week + expenses
Low
$80,000
High
$90,000