weekly rates from
$77,000
XOXO (118') Yacht for Charter
Length 118' (35.97m) Builder Intermarine Savannah Build 2001/2023
- Guests
- 10
- Cabins
- 5
- Crew
- 5
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 3 |
| Convertible Cabins | 1 |
Specifications
| Builder | Intermarine Savannah |
|---|---|
| Length (LOA) | 118' (35.97m) |
| Year | 2001 |
| Year Refit | 2023 |
| Draft | 6' (1.83m) |
| Beam | 23' 5" (7.14m) |
Toys & Tenders
- Tenders:
- 34' (10.36m) Towed tender
- 18' (5.5m) Williams jet tender
- Toys:
- 2 x Two-person Yamaha WaveRunners
- 2 x Sea Scooters
- 2 x Paddleboards
- Water skis
- Wakeboard
- Towable tube
- Fishing gear
- Assortment of snorkel gear
- Assorted beach toys
Winter Rates
2026/2027 Season. Rates p/week + expenses
Low
$77,000
High
$88,000