weekly rates from
$85,000
CAMILLE Yacht for Charter
Length 124' (36.6m) Builder Broward Build 2007/2019
- Guests
- 10
- Cabins
- 5
- Crew
- 5
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 4 |
| Sleeps | 10 |
Specifications
| Builder | Broward |
|---|---|
| Length (LOA) | 124' (36.6m) |
| Year | 2007 |
| Year Refit | 2019 |
| Gross Tonn. | 261 |
| Draft | 3' 11" (1.85m) |
| Beam | 24' 1" (7.3m) |
| Location | FL |
Toys & Tenders
- 32' towed Intrepid - 2014 - fully rigged for fishing, (2) 350 Yamaha with head on board and dive door
- 2 Sea Doo Spark wave runners
- Inflatable Yacht Slide
- 2 Paddleboards
- 2 Kayaks
- Full inventory of offshore and bottom fishing gear
- Snorkeling gear
- collection of inflatable floats
- towable tube
- inflatable dock for wave runners and watersports
- Beach Setup: 15x15 Canopy, tables, 10 chairs, grill
Winter Rates
2026/2027 Season. Rates p/week + expenses
Low
$85,000
High
$97,750