weekly rates from
$60,000
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 3 |
| Sleeps | 8 |
| Builder | Broward |
|---|---|
| Model | Raised Pilothouse |
| Length (LOA) | 118' (35.97m) |
| Year | 2000 |
| Year Refit | 2019 |
| Gross Tonn. | 209 |
| Draft | 6' (1.83m) |
| Beam | 24' (7.32m) |
| Range | 2,500 NM |
| Location | FL |
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
$60,000
$69,000
2026 Season. Rates p/week + expenses
$60,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.