weekly rates from
$69,000
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 2 |
| Sleeps | 8 |
| Builder | Westport Yachts |
|---|---|
| Model | Westport 112 |
| Length (LOA) | 112' (34.14m) |
| Year | 2005 |
| Year Refit | 2023 |
| Gross Tonn. | 212 |
| Draft | 3' 1" (1.6m) |
| Beam | 23' 6" (7.2m) |
| Location | North Palm Beach, United States |
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
$69,000
$75,000
2026 Season. Rates p/week + expenses
$69,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.