weekly rates from
$165,000
Not for sale or charter to U.S. residents while in U.S. waters.
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 3 |
| Sleeps | 10 |
| Builder | Palmer Johnson |
|---|---|
| Model | Palmer Johnson 150 |
| Length (LOA) | 149' 11" (45.7m) |
| Year | 2010 |
| Year Refit | 2022 |
| Gross Tonn. | 395 |
| Draft | 5' 1" (1.8m) |
| Beam | 26' 1" (8.14m) |
| Range | 1,500 NM |
| Location | Fort Lauderdale, United States |
| Classification | + 100A1 SSC Yacht Mono G6 MCH MCA Compliant |
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
$165,000
$180,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.