weekly rates from
$160,000
KOJU Yacht for Charter
Length 121' 1" (36.9m) Builder Benetti Build 2022
- Guests
- 10
- Cabins
- 5
- Crew
- 8
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Double Cabins | 4 |
| Convertible Cabins | 1 |
| Sleeps | 10 |
Specifications
| Builder | Benetti |
|---|---|
| Model | Benetti Motopanfilo 37M |
| Length (LOA) | 121' 1" (36.9m) |
| Year | 2022 |
| Gross Tonn. | 297 |
| Draft | 6' 6" (1.96m) |
| Beam | 25' 1" (7.8m) |
| Location | Simpson Bay, Sint Maarten |
Toys & Tenders
- 10.57 m (35 ft) Intrepid Towed tender
- 2 x Yamaha VX Cruiser HO jet skis
- 1 x Waterslide
- 1 x Flyboard
- 2 x Seabobs
- 2 x Stand up paddle boards (Bote)
- 2 x Kayaks (Fun Air)
- 2 x Lift eFoil
- 1 x Big Mable tube (donut)
- 1 x Pancake tube (donut)
- 1 x Wake board
- Fun Air inflatable pool with loungers
- Fun Air Golf Green
- Snorkel equipment
- Sporting equipment & weights
- Fishing equipment: Trolling, bottom and electric deep drop reels
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
$160,000
Winter Rates
2026/2027 Season. Rates p/week + expenses
Low
$160,000
High
$175,000