weekly rates from
$120,000
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 3 |
| Convertible Cabins | 2 |
| Sleeps | 10 |
| Builder | Ocean Alexander |
|---|---|
| Model | Ocean Alexander 35 Revolution |
| Length (LOA) | 116' (35.6m) |
| Year | 2022 |
| Gross Tonn. | 266 |
| Draft | 6' 1" (2.11m) |
| Beam | 25' 1" (7.65m) |
| Location | Dunmore Town, The Bahamas |
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
$120,000
$130,000
2026 Season. Rates p/week + expenses
$120,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.