weekly rates from
$95,000
ACCIDENTAL SUCCESS II Yacht for Charter
Length 92' (28.04m) Builder Sunseeker Build 2024
- Guests
- 6
- Cabins
- 5
- Crew
- 4
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Double Cabins | 3 |
| Convertible Cabins | 2 |
Specifications
| Builder | Sunseeker |
|---|---|
| Length (LOA) | 92' (28.04m) |
| Year | 2024 |
| Draft | 7' (2.13m) |
| Beam | 22' (6.71m) |
Toys & Tenders
- 16ft Williams Jet Dinghy seats 6 plus 1 crew
- 2 x Inflatable SUP's
- 2 x floating chairs with cooler ring
- 1 x floating ring with net
- 1 x towable couch for 2 guests
- 5 x Sea Scooters
- Wakeboard
- Water ski's (Adult)
- Snorkel Gear
- TOW TENDER NOT INCLUDED!
- 33ft Valhalla 2023 with 2 x Mercury 400HP Engines (Available for an additional $10k per week at owners discretion)
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
$95,000
High
$115,000
Cruising Regions
Winter Rates
2026/2027 Season. Rates p/week + expenses
Low
$95,000
High
$115,000