weekly rates from
€67,000
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 3 |
| Sleeps | 10 |
| Builder | Maiora |
|---|---|
| Model | Maiora 33DP |
| Length (LOA) | 106' 8" (32.5m) |
| Year | 2008 |
| Year Refit | 2021 |
| Gross Tonn. | 156 |
| Draft | 3' 829" (1.8m) |
| Beam | 22' 1" (6.8m) |
| Location | Croatia |
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
€67,000
€72,000
2026 Season. Rates p/week + expenses
€67,000
€72,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.