weekly rates from
€115,000
REPOSADO Yacht for Charter
Length 170' 8" (52m) Builder Tramontana Yachts Build 2024
- Guests
- 12
- Cabins
- 6
- Crew
- 10
Not for sale or charter to U.S. residents while in U.S. waters.
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 6 |
|---|---|
| Double Cabins | 2 |
| Convertible Cabins | 6 |
| Sleeps | 12 |
Specifications
| Builder | Tramontana Yachts |
|---|---|
| Length (LOA) | 170' 8" (52m) |
| Year | 2024 |
| Gross Tonn. | 355 |
| Draft | 9' 10" (3m) |
| Beam | 28' 3" (8.6m) |
Toys & Tenders
- RYA traning centre
- Tender: ADVANCE 8.5m with 2 x Mercury outboards 225
- 2 x Seadoo Jetski
- 1 x Wakeboard
- 2 x Seabob
- 2 x Stand-up Paddle Board (SUP)
- 1 x Adult waterski
- 1 x Children waterski
- 1 x 2-person donut
- 1 x E-foil
- 1 x 1 person donut
- 1 x Relax zone
- Snorkelling equipment
- Fishing gear
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€115,000
High
€155,000
Winter Rates
2026/2027 Season. Rates p/week + expenses
Low
€115,000
High
€155,000