weekly rates from
€65,000
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 6 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 6 |
| Convertible Cabins | 2 |
| Sleeps | 12 |
| Builder | Kolotura |
|---|---|
| Length (LOA) | 108' 3" (33m) |
| Year | 2018 |
| Gross Tonn. | 230 |
| Draft | 9' 1" (3m) |
| Beam | 27' 1" (8.4m) |
2026 Season. Rates p/week + expenses
€65,000
€69,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.