weekly rates from
€75,000
QUEEN MARTINA Yacht for Charter
Length 87' 1" (26.76m) Builder Sanlorenzo Build 2024
- Guests
- 40
- Cabins
- 4
- Crew
- 4
Charter Details
Accommodations
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 2 |
| Convertible Cabins | 2 |
| Sleeps | 8 |
Specifications
| Builder | Sanlorenzo |
|---|---|
| Model | Sanlorenzo SL86 |
| Length (LOA) | 87' 1" (26.76m) |
| Year | 2024 |
| Gross Tonn. | 113 |
| Draft | 6' 251" (1.9m) |
| Beam | 20' 10" (6.35m) |
| Range | 1,093 NM |
Toys & Tenders
- 100-hp Williams 325 Tender
- Jet-ski 3-seater
- 2 x Seabobs
- 2 x SUP
- 1 x E-foil
- Fishing gear (2 x trolling rods) plus more
- Snorkeling gear
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€75,000
High
€85,000