weekly rates from
€85,000
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 6 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 4 |
| Sleeps | 12 |
| Builder | Filippetti Yacht |
|---|---|
| Model | NAVETTA 30 |
| Length (LOA) | 99' 9" (30.4m) |
| Year | 2014 |
| Year Refit | 2021 |
| Gross Tonn. | 206 |
| Draft | 6' 7" (2m) |
| Beam | 24' 3" (7.48m) |
| Range | 3,200 NM |
| Location | Italy |
2026 Season. Rates p/week + expenses
€85,000
€100,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.