weekly rates from
€48,000
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 2 |
| Convertible Cabins | 2 |
| Sleeps | 8 |
| Builder | Sunseeker |
|---|---|
| Length (LOA) | 78' 5" (23.6m) |
| Year | 2018 |
| Gross Tonn. | 53 |
| Draft | 5' 1" (1.52m) |
| Beam | 16' 1" (5.95m) |
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
€48,000
€53,000
2026 Season. Rates p/week + expenses
€48,000
€53,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.