weekly rates from
€20,000
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 3 |
| Sleeps | 8 |
| Builder | Maiora |
|---|---|
| Length (LOA) | 74' 11" (21.38m) |
| Year | 2008 |
| Year Refit | 2020 |
| Gross Tonn. | 78 |
| Draft | 3' (1.6m) |
| Beam | 16' 1" (5.6m) |
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
€20,000
2026 Season. Rates p/week + expenses
€20,000
€23,500
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.