weekly rates from
€42,000
GOLDFINGER Yacht for Charter
Length 88' 7" (27m) Builder Jaguar Yachts Build 2010/2025
- Guests
- 8
- Cabins
- 4
- Crew
- 3
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 2 |
Specifications
| Builder | Jaguar Yachts |
|---|---|
| Length (LOA) | 88' 7" (27m) |
| Year | 2010 |
| Year Refit | 2025 |
| Draft | 6' 647" (2m) |
| Beam | 21' 2" (6.45m) |
Toys & Tenders
- 1 x tender 3.20m RIB with 40hp engine
- 2 x paddle board
- 1 x Seabob
- 1 x Kayak Transparent
- 1 x efoil
- Snorkeling equipment
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
€42,000
Cruising Regions
Winter Rates
2026/2027 Season. Rates p/week + expenses
€42,000