weekly rates from
$63,000
Not for sale or charter to U.S. residents while in U.S. waters.
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 3 |
| Sleeps | 8 |
| Builder | Azimut Yachts |
|---|---|
| Model | Azimut 100 Jumbo |
| Length (LOA) | 100' (30.48m) |
| Year | 1999 |
| Year Refit | 2022 |
| Gross Tonn. | 151 |
| Draft | 7' (2.13m) |
| Beam | 24' (7.31m) |
| Range | 461 NM |
| Location | Palm Beach, United States |
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
$63,000
$72,500
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.