Inquire for rates
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 2 |
| Sleeps | 8 |
| Builder | Azimut Yachts |
|---|---|
| Model | Azimut 100 Jumbo |
| Length (LOA) | 100' (30.48m) |
| Year | 2001 |
| Year Refit | 2006 |
| Gross Tonn. | 152 |
| Draft | 3' (1.65m) |
| Beam | 19' 1" (6.6m) |
| Location | La Paz |
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.