weekly rates from
€28,000
SUPER TOY Yacht for Charter
Length 86' (26.21m) Builder Azimut Build 2005/2022
- Guests
- 8
- Cabins
- 4
- Crew
- 4
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 2 |
Specifications
| Builder | Azimut |
|---|---|
| Length (LOA) | 86' (26.21m) |
| Year | 2005 |
| Year Refit | 2022 |
| Draft | 105' 1" (1.22m) |
| Beam | 18' (5.49m) |
Toys & Tenders
- Tender ZODIAC PROJET 350
- Seabob
- Jet Ski Sea-Doo Spark (upon request, with extra cost)
- Water Skis Adult
- Snorkeling Equipment
- Tubes
- Banana
- 2 stand up Paddles
- Swimming Platform
- Swimming ladder
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€28,000
High
€42,000
Cruising Regions
Winter Rates
2026/2027 Season. Rates p/week + expenses
Low
€28,000
High
€35,000