weekly rates from
€55,000
DIVINE Yacht for Charter
Length 99' 2" (30.22m) Builder Posillipo Build 2006/2025
- Guests
- 12
- Cabins
- 5
- Crew
- 6
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 3 |
Specifications
| Builder | Posillipo |
|---|---|
| Length (LOA) | 99' 2" (30.22m) |
| Year | 2006 |
| Year Refit | 2025 |
| Draft | 5' 1055" (1.8m) |
| Beam | 22' 4" (6.8m) |
Toys & Tenders
- • 4.00m Brig Tender/60hp YAMAHA engine
- • 1x Jet ski Sea Doo Trix (2 seater)
- • 2x Subblue Vapor Underwater Seascooters 2025
- • 1x inflatable swimming platform
- • 2x SUP
- • 1x Kayak
- • 1x Water couch (2 seater)
- • 2x Water skis (kids & adults)
- • 1x Tube
- • 1x Wakeboard
- • 1x kneeboard
- • Fishing & snorkeling equipment
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€55,000
High
€62,000