Inquire for rates
AURELIA Yacht for Charter
Length 86' 10" (26.47m) Builder President Yachts Build 2007
- Guests
- 8
- Cabins
- 4
- Crew
- 4
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Single Cabins | 4 |
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 2 |
Specifications
| Builder | President Yachts |
|---|---|
| Length (LOA) | 86' 10" (26.47m) |
| Year | 2007 |
| Draft | 6' (1.83m) |
| Beam | 20' (6.1m) |
Toys & Tenders
- 30’ Pursuit w/ 2x 300hp
- 2x Waverunners
- 2x Paddle Boards
- Kayak
- Fishing Gear
- Snorkel Gear
- Towable Toy
- Knee Board
- Floating Platform