weekly rates from
$130,000
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 2 |
| Convertible Cabins | 2 |
| Sleeps | 9 |
| Builder | Sanlorenzo |
|---|---|
| Model | Sanlorenzo SX112 |
| Length (LOA) | 112' 11" (34.1m) |
| Year | 2022 |
| Gross Tonn. | 228 |
| Draft | 6' 251" (1.85m) |
| Beam | 26' 3" (8m) |
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
$130,000
2026 Season. Rates p/week + expenses
$130,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.