weekly rates from
€340,000
Not for sale or charter to U.S. residents while in U.S. waters.
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 7 |
|---|---|
| Double Cabins | 6 |
| Convertible Cabins | 1 |
| Sleeps | 12 |
| Builder | Benetti |
|---|---|
| Length (LOA) | 183' 9" (56m) |
| Year | 2015 |
| Year Refit | 2024 |
| Gross Tonn. | 988 |
| Draft | 11' 9" (3.3m) |
| Beam | 34' 10" (10.6m) |
| Range | 5,000 NM |
| Location | Livorno, Italy |
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
€340,000
2026 Season. Rates p/week + expenses
€340,000
€380,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.