weekly rates from
€49,000
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 2 |
| Sleeps | 8 |
| Builder | Chantier De L'Esterel |
|---|---|
| Length (LOA) | 108' 11" (33.2m) |
| Year | 1974 |
| Year Refit | 2024 |
| Gross Tonn. | 147 |
| Draft | 6' 1" (1.7m) |
| Beam | 20' 4" (6.2m) |
| Location | Greece |
2025/2026 Season. Rates p/week + expenses
€49,000
2026 Season. Rates p/week + expenses
€49,000
€55,000
Complete the form below and one of our experienced charter brokers will be in touch soon.