weekly rates from
€130,000
UNIQUE S Yacht for Charter
Length 117' 3" (35.75m) Builder Sanlorenzo Build 2024
- Guests
- 10
- Cabins
- 5
- Crew
- 7
Not for sale or charter to U.S. residents while in U.S. waters.
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 5 |
|---|---|
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 4 |
Specifications
| Builder | Sanlorenzo |
|---|---|
| Length (LOA) | 117' 3" (35.75m) |
| Year | 2024 |
| Draft | 6' 511" (1.96m) |
| Beam | 25' 11" (7.9m) |
Toys & Tenders
- 5.2m/17'1" Williams Jet Tender
- Seadoo 2023 Spark Trixx 3 up
- Towable Toys
- Waterski
- Seabob
- Kayak
- Kneeboards
- Paddleboards
- Snorkelling equipment
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
€130,000
High
€150,000