weekly rates from
$60,000
TIMELESS Yacht for Charter
Length 80' 8" (24.38m) Builder Trumpy Yachts Build 1947/2021
- Guests
- 6
- Cabins
- 3
- Crew
- 3
Charter Details
Amenities
For a full list of all available amenities & entertainment facilities, or price to hire additional equipment please inquire.
Accommodations
| Staterooms | 3 |
|---|---|
| Single Cabins | 2 |
| Twin Cabins | 1 |
| Double Cabins | 4 |
| Sleeps | 6 |
Specifications
| Builder | Trumpy Yachts |
|---|---|
| Length (LOA) | 80' 8" (24.38m) |
| Year | 1947 |
| Year Refit | 2021 |
| Gross Tonn. | 80 |
| Draft | 5' 11" (1.5m) |
| Beam | 18' (5.48m) |
Summer Rates
2026 Season. Rates p/week + expenses
Low
$60,000
High
$69,000