weekly rates from
€49,000
STARDUST OF MARY Yacht for Charter
Length 86' 3" (26.3m) Builder Sunseeker Build 2015/2023
- Guests
- 8
- Cabins
- 4
- Crew
- 4
Charter Details
Accommodations
| Staterooms | 4 |
|---|---|
| Twin Cabins | 2 |
| Double Cabins | 2 |
| Convertible Cabins | 2 |
| Sleeps | 8 |
Specifications
| Builder | Sunseeker |
|---|---|
| Model | Sunseeker 86 (2014) |
| Length (LOA) | 86' 3" (26.3m) |
| Year | 2015 |
| Year Refit | 2023 |
| Gross Tonn. | 128 |
| Draft | 5' 1055" (1.8m) |
| Beam | 21' 1" (6.43m) |
| Location | Parchal, Portugal |
Toys & Tenders
- 2023 Williams 395 TURBOJET tender
- 2 x Paddle boards
- 1 x Seabob F5 S
- 1x E-Foil (with instructor at client’s expense.)
- Water skis (mono and double)
- Wakeboard
- Kneeboards
- Inflatable towable toys - large banana and towable donut
- Snorkeling gear